Bezpieczeństwo transakcji

BEZPIECZEŃSTWO I PRZEJRZYSTOŚĆ TRANSAKCJI
to dla nas priorytet

 

Budujemy zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosując ekologiczne materiały budowlane, mające na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak i późniejszego użytkowania realizowanych obiektów.

Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów umowy które zawieramy z Nabywcą lokalu, zabezpieczają interesy dwóch stron. Wpłacone przez Nabywcę środki na poczet nowych domów będą chronione podczas trwania przedsięwzięcia deweloperskiego poprzez bankowy otwarty rachunek powierniczy. Gwarantuje to bezpieczeństwo i solidność zawieranej transakcji zakupu nieruchomości.

Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa dla naszych klientów umowy deweloperskie są zawierane w formie aktu notarialnego.
Nasza stabilność, zagwarantowana jest, poprzez pełen udział środków własnych podczas realizacji inwestycji. Jesteśmy przedsiębiorstwem, wyłącznie z polskim kapitałem. Inwestor nie jest obciążony żadnymi zobowiązaniami. Inwestor jest właścicielem terenu na którym powstaje nieruchomość. Posiadamy aktualny wypis z Księgi Wieczystej.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, doradzimy i zaoferujemy rozwiązania, które spełnią Państwa szczególne wymagania.