Finansowanie

KC Investments  współpracuje z firmą Lokum Finanse, która zajmuje się profesjonalną obsługą osób fizycznych i firm w zakresie pozyskania najkorzystniejszego źródła finansowania. Świadczymy usługi na rynku wrocławskim od 2005 r.

Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji od naszych Klientów. Koszt naszych usług pokrywa bank, w którym uruchamiany jest produkt, ostatecznie wybrany przez Państwa.
Naszą misją jest profesjonalna pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego dla Państwa kredytu. Dostarczamy pełnej, rzetelnej informacji na temat oferty wiodących banków dostępnej na rynku, daje to możliwość dokonania wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania finansowego.

  • Bezpłatnie przeanalizujemy Państwa sytuację i preferencje oraz przedstawimy minimum 3 oferty banków z 15 wiodących banków dostępnych w naszej ofercie.
  • Przedstawimy szczegółowo koszty związane z zaciągnięciem planowanego zobowiązania tak aby w pełni świadomie podjąć decyzje o wyborze konkretnej oferty.
  • Pomożemy w wypełnieniu i przygotowaniu dokumentów do banku, na bieżąco informujemy Państwa o przebiegu procedury w banku.
  • Wspieramy i towarzyszymy na wszystkich etapach, zarówno ubiegania się o kredyt jak i po jego uruchomieniu w wybranym ostatecznie przez Państwa banku.

Zapraszam do współpracy,
Izabela Woźniak
Ekspert finansowo-ubezpieczeniowy

tel.: +48 535 444 585
e-mail: Izabela.wozniak@lokumfinanse.pl
biuro: Ul. Jaworska 6 pok.2, 53-612 Wrocław